Bayer Zsolt beismerte, hogy törvénytelenül szerzett lakásokat a Várban

Az ügyvédek tanácsait követve játszotta ki a törvényeket a mocskos szájú propagandista.

Még áprilisban írta meg a 24.hu, hogy két lakást is a törvények kijátszásával szerzett meg Bayer Zsolt, a Fidesz első számú propagandistája. A Fidesz-szavazók megrontója örökbérleti jogot szerzett két Budavári lakásra is, bár a törvények szerint a Várban lévő lakások bérleti jogát nem lehet megvásárolni.

Az volt a trükk, hogy egy másik ingatlanra cserélték el a lakások bérleti jogát, majd a lakást pár nappal később pénzért visszavásárolták a bérlőtől, aki így megkapta a vételárat, Bayer Zsolt pedig a hőn áhított budavári lakást.

Csakhogy a törvények szerint ezeknek a műemlékvédelmi területen fekvő lakásoknak az adás-vétele törvénytelen. Az azonnali.hu-nak adott interjúban ezt be is ismerte a romlott lelkű Fidesz-csicska:

Jön pár ügyvéd és elmondja, hogy ez úgy működik, hogy el kell cserélni, aztán vissza kell venni, és akkor így jut hozzá a bérlő ahhoz a pénzhez, amit szeretne. Két ügyvéd megcsinálja a szerződéseket, ráteszi az ügyvédi szárazpecsétet.

Azt is beismerte a Fidesz-alapító, hogy ez törvénytelen, bár ezt a rossz törvényre próbálja fogni:

Szerintem a világ legnagyobb baromsága, hogy ez így van. Egyrészt kvázi mindenki bele van kényszerítve, hogy úgymond törvénytelenséget kövessen el.

Csak, hogy ezt a törvényt már százszor át lehetett volna írni az utóbbi 10 évben a kétharmaddal. Mégsem tették, mert pontosan tudták, hogy így a Fidesz-csicskák felvásárolhatja a fél Várat.

Elkótyavetyélték a több száz éves műemléki közvagyont. Tipikus példája a vámpírkormányzásnak. Undorító vérszívók!

• 2020.06.11

Ha a kormány nem költené el propagandára, Nyíregyházának 353 millióval jutna több

Rogán Antal propagandaminisztériuma idén eddig 30 milliárdos forintra szerződött két haveri céggel. Ezt a pénzt szétoszthatták volna inkább az önkormányzatok között és adhatnának belőle Nyíregyháza városának is.

• 2020.06.04

Szabó Tünde és Vinnai Győző milliókat visznek haza a semmiért

Miközben emberek tömegei veszítik el a munkájukat és a jövedelmüket, a nyíregyházi Fidesz-csicskák úgy is megkeresik a csekély havi 1,1 milliós alapbért, hogy a Parlamentbe csak bámészkodni járnak, nem dolgozni.

• 2020.05.27

448 milliót vett el Orbán Nyíregytől, az osztrák önkormányzatok 1 milliárd eurót kapnak

A koronavírus elleni védekezés miatt anyagi nehézségekkel szembesülő önkormányzatokat segíti az osztrák kormány. Nyíregyházától ezzel szemben jelentős összeget vontak el.