Ezt kapja egy pedofil, ha nem fideszes: 10 év börtönre ítélték a mindszenti férfit

Kaleta után az újabb fideszes pedofil, Fohsz Tivadar is szabadlábon van. Megmutatjuk, mit kaptak volna, ha nem védi be őket az pártállam.

Első fokon 10 év börtönre ítélték azt a mindszenti férfit, aki nála dolgozó diákokat molesztált, írta meg a délmagyar.hu.

A most 69 éves nyugdíjas kamasz fiúk ellen követett el szexuális erőszakot. Meg is kapta a büntetését.

Két évvel ezelőtt derült fény a mindszenti nyugdíjas férfi ügyére, aki diákmunkára fogadott fel fiatal fiúkat, akiket később molesztált. Az egyik áldozat anyja fordult a rendőrséghez, de hamarosan kiderült, több sértett is van.

A pedofil férfi módszere az volt, hogy először bizalmi viszonyt épített ki a nála dolgozó fiúkkal, majd beteges módon közeledni kezdett hozzájuk. Fogdosta, simogatta őket, meztelenül hozzájuk simult. Volt, hogy alkohollal próbálta meggyengíteni az áldozata ellenállását. Az üzelmeit élettársa mártélyi tanyáján folytatta. A dolognak híre ment a környező vidéken.

Délmagyar.hu csapdát állított a pedofilnak.

A szerkesztőség egyik férfi tagja apaként hívta fel a diákmunka hirdetésben megadott számot. A pedofilnak rögtön az volt a kérdése, hány éves a fiú, a fizetést pedig attól tette függővé, hogy „hogy áll rá a kis keze a munkára". Az újság erről megjelent cikke után több áldozat is felkereste a szerkesztőséget. A pedofil férfit néhány héttel később letartóztatták.

A bíróság a héten mondott ítéletet: első fokon 10 év fegyházbüntetésre ítélték a lebukkott pedofilt.

Az ügy alakulása itt is azt mutatja, hogy a fiatalkorúak ellen elkövetett szexuális bűncselekmények felderítésében Magyarországon súlyos gondok vannak. A férfi éveken át gondtalanul kiélhette beteges hajlamait. Az áldozatok sokszor hallgattak, a hatóság csak a leleplező újságcikk megjelenése után lépett. Viszont tanulság az is, hogy végül a bíróság egy komolyabb ítéletet mondott ki az elkövetőre. Vajon mit kapott volna, ha a Fidesz embere?

Mint ahogy az Dezső András a HVG 360-on megjelent cikkéből kiderül, újabb pedofilbotrány van a Fidesz háza táján. A különbség annyi, hogy míg egy civil pedofil megkapja méltó büntetését, addig a pártembereket kimosdatják.

(képünk illusztráció)

Így emlékezhetsz meg idén 1956 hőseiről

Méltó módon emlékeznél meg az '56-os forradalom és szabadságharc hőseiről? Idén több eseményen is megteheted! Mi pedig Facebookon fogjuk közvetíteni a legfontosabb történéseket.

Karácsony: az EU-pénzek felét az önkormányzatokon keresztül használjuk fel!

A Magyar Önkormányzatok Szövetségének elnöksége támogatja a Szabad Városok kezdeményezését, amely célja, hogy az Európai Unió válságkezelő támogatása a kiváltságosok gazdagodása helyett a többség javát szolgálja - jelentette be Karácsony Gergely főpolgármester.

Laborország: Ausztria szigorít, Orbán mégsem követi a példáját

Úgy néz ki, a miniszterelnök szabadjára engedte a járványt Magyarországon és a súlyos helyzet ellenére sem vezet be újabb korlátozásokat.