A Szövetségben Nyíregyházáért frakció egy nagyszerű, szeretetteljes várost akar teremteni

Felelős ellenzéki frakcióként fontosnak tartjuk, hogy politikai munkánkkal egy nagyszerű, szeretetteljes Nyíregyházát teremtsünk a szívekben és a lelkekben is - írták Facebook-oldalukon.

Egy olyan Nyíregyházáért dolgoznak, ahol mindenki jól él, jól dolgozik.

Céljuk, hogy a város olyanná váljon, ahol bármilyen ötlet és javaslat megvalósulhat, ahol minőségi és jól fizető munkahelyek vannak, ahol egyenlőek a jogok, de a kötelezettségek is.

A mostani sajtótájékoztatón a 2019. évi önkormányzati választások óta eltelt 1 év munkájáról tájékoztattuk Nyíregyháza város lakosságát, amelynek főszereplője Lövei Csaba önkormányzati képviselő volt, aki a „Szövetségben Nyíregyházáért Frakció" egyéni önkormányzati képviselője városunk 3. számú választókerületében, amely a Jósaváros keleti oldala, a Korányi kertváros és Örökösföld közötti terület.

A tájékoztató az alábbi linketn teljes egészében megtekinthető.

Posted by Jeszenszki András on Thursday, October 8, 2020

Koronavírus - Elhunyt Adorján Gusztáv nyíregyházi kórházigazgató

Elhunyt Adorján Gusztáv, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház főigazgatója szerda hajnalban. Erről az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) tájékoztatta az MTI-t, és egyben részvétét fejezte ki az orvos családjának.

• 2020.10.14

Most tényleg kellett a stadion Nyíregyházának?

Sajnos, Magyarország szűkölködik a stadionokban, ezért kap egyet Nyíregyháza is.

• 2020.10.08