Most tényleg kellett a stadion Nyíregyházának?

Sajnos, Magyarország szűkölködik a stadionokban, ezért kap egyet Nyíregyháza is.

Nem, nincs ennek semmi köze ahhoz, hogy a felcsúti miniszterelnökünk megszállottja a focinak.

Ahogyan korábban megírtuk, A BMSK közbeszerzést írt ki a 8150 fős labdarúgó stadion tervezésére és kivitelezésére. A közlemény az uniós közbeszerzési közlönyben olvasható.

Orbán hóbortja a stadionépítés, de az a jónéhány milliárd a településen jobb helyekre is csoroghatna. Mondjuk az egészségügybe, oktatásba, de a koronavírus-járvány elleni védekezéshez sem jönne rosszul.

A Szövetségben Nyíregyházáért sem érti igazán a dolgot: mikor lesz elég stadionja hazánknak?

Ön szerint melyik a fontosabb a nyíregyháziaknak?! #SzövetségbenNyíregyházáért #Rend #Biztonság...

Posted by Jeszenszki András on Tuesday, October 13, 2020

Talán sosem. Addig biztos nem, amíg Orbán ül azon a bizonyos trónon.

Szavazatok száma:

Koronavírus - Elhunyt Adorján Gusztáv nyíregyházi kórházigazgató

Elhunyt Adorján Gusztáv, a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház főigazgatója szerda hajnalban. Erről az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) tájékoztatta az MTI-t, és egyben részvétét fejezte ki az orvos családjának.

• 2020.10.09

COVID-19: a fővárosban kezelik a nyíregyházi kórházigazgatót és Fidesz-frakcióvezetőt

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Kórházak és Egyetemi Oktatókórház főigazgatója, Adorján Gusztáv koronavírus-fertőzés miatt kórházi ellátásra szorul – erősítette meg a Narancs.hu információját Vitkai Éva, a gyógyítóintézmény sajtófőnöke.

• 2020.10.08

A Szövetségben Nyíregyházáért frakció egy nagyszerű, szeretetteljes várost akar teremteni

Felelős ellenzéki frakcióként fontosnak tartjuk, hogy politikai munkánkkal egy nagyszerű, szeretetteljes Nyíregyházát teremtsünk a szívekben és a lelkekben is - írták Facebook-oldalukon.